KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13293414
nr 1329 3414
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, "Äpple-Man-Barn". Haskel 111. Signerad, numrerad 29/50. Oramat löst blad. Bladets mått: 70x81,5 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 maj 2020
kl 20:25:50
20/5 06:59:50
300 kr
25/5 17:39:37
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander